Vyhľadávanie podľa auta

Rozmery pneumatík podľa vozidla

Aby sme vám pomohli urobiť najlepšiu voľbu pri objednávaní pneumatík, vyberte si značku vášho vozidla zo zoznamu, ktorý je k dispozícii nižšie.

Tento krok nám umožní ľahšie identifikovať pneumatiky a rozmery, ktoré sú vhodné pre váš automobil. Máme pneumatiky pre všetky značky vozidiel, takže u nás vždy nájdete pneumatiku kompatibilnú s vašimi potrebami a to za neporaziteľné ceny.

Aký rozmer majú moje pneumatiky?

Najlepší spôsob ako spoznať a skontrolovať rozmer pneumatík pri objednávke pre vaše vozidlo je zistiť informácie o šírke, výške, priemere, ktoré sa nachádzajú priamo na bočnici pneumatiky.

Ak svoje auto nemáte poruke, môžete použiť náš online konfigurátor, pomocou ktorého získate rozmery pneumatík zhodné s vašim vozidlom. Je to jednoduché, jasné a účiné. Ak nemáte dosť vedomostí, toto vyhľadávanie vám umožní nájsť pneumatiky, ktoré potrebujete len niekoľkými kliknutiami.

Trik: ak sa to dá tak, pôjde to aj inak. Na vozidlo si môžete namontovať aj pneumatiky s indexom záťaže a rýchlosti, ktoré sú vyššie ako tie ktoré ste mali namontované pôvodne.

V prípade zimných pneumatík: môžete si zvoliť index rýchlosti nižší o jedno písmeno v porovnaní s pôvodnou letnou alebo celoročnou zostavou. Všetky informácie nájdete na index záťaže a rýchlosti v našom sprievodcovi.

LiveChat
Whatsapp Messenger