Vyhľadávanie podľa auta

Rozmery pneumatík podľa vozidla

Aby sme vám mohli dať najlepšiu voľbu na vašu objednávku pneumatík, kliknite prosím na zoznam , ktorý máte nižšie k dispozícii a vyberte značku vášho vozidla.

Tento krok nám umožní ľahšie identifikovať vhodné pneumatiky a rozmery pre vaše vozidlo.

Aký rozmer majú moje pneumatiky?

Najlepší spôsob ako spoznať a skontrolovať rozmer pneumatík pri objednávke pre vaše vozidlo je zistiť informácie o šírke, výške, priemere, ktoré sa nachádzajú priamo na bočnici pneumatiky.

Ak svoje auto nemáte poruke, môžete použiť náš online konfigurátor, pomocou ktorého získate rozmery pneumatík zhodné s vašim vozidlom. Je to jednoduché, jasné a účiné. Ak nemáte dosť vedomostí, toto vyhľadávanie vám umožní nájsť pneumatiky, ktoré potrebujete len niekoľkými kliknutiami.

Trik: ak sa to dá tak, pôjde to aj inak. Na vozidlo si môžete namontovať aj pneumatiky s indexom záťaže a rýchlosti, ktoré sú vyššie ako tie ktoré ste mali namontované pôvodne.

V prípade zimných pneumatík: môžete si zvoliť index rýchlosti nižší o jedno písmeno v porovnaní s pôvodnou letnou alebo celoročnou zostavou. Všetky informácie nájdete na index záťaže a rýchlosti v našom sprievodcovi.

LiveChat
Whatsapp Messenger