Nájdite svoje plechové disky podľa vášho vozidla

Aby bolo vaše vozidlo vybavené za najlepšiu cenu, dáva vám PneuLeader k dispozícii široký výber lacných plechových diskov, ktoré sú silne odporúčané naším tímom.

Na zjednodušenie vašej objednávky, vám volič pomáha v kľude zrealizovať nákup. Tento intuitívny nástroj je navrhnutý tak ste si s istotou vybrali kompatibilné disky s vašim vozidlom a vyhli sa pri jeho výbere akýmkoľvek chybám. Jednoducho uveďte značku a model vášho vozidla a požadovaný priemer disku.

Objednajte si svoje oceľové disky za veľkoskladové ceny

Veľký počet automobilistov si objednáva oceľové plechy v zimnom balíčku (disky + zimné pneumatiky) čím nemusia počas zimy pneumatiky prezúvať na svojich existujúcich diskoch. Oceľové disky sú navyše robustné a ťažšie ako hliníkové disky, sú ideálne pre maximálny grip so zimnými pneumatikami.

Pomocou nášho online konfigurátora vám stačí len zadať značku a model vášho vozidla a pokojne si vyberiete svoje nové kompatibilné disky. Pre viac informácií o oceľových diskoch si môžete prezrieť nášho sprievodcu diskami

Pozor, pri montáži kolesa musíte myslieť na dotiahnutie krížových svorníkov. Pre viac informácií si neváhajte prečítať článok ako skrutkovať disk.

Pre správnu montáž je potrebné použiť momentový kľúč a dodržať nasledovné uťahovacie momenty:

LiveChat
Whatsapp Messenger